Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Agata Poręba - Psychoterapeuta Lublin

Agata Poręba - Psychoterapeuta Lublin Terapia Lublin - poradnia Agaty Poręby prowadzi kompleksową pomoc w razie problemów w życiu codziennym rozmaitego typu od depresji kończąc na aktywizacji osób bezrobotnych.

Agata Poręba jako kompetentny psycholog i psychoterapeuta pomaga dorosłym a także w wieku dziecięcym i młodzieży. Wizytę umówić można w w NZOZ Poradni Zdrowia KUL, Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży jak również w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

Psycholog Agata Poręba pracuje też jako nauczyciel naukowy. Współpracuje też z firmami w zakresie szkoleń psychologicznych oraz biznesowych, oraz projektów rozwojowych oraz aktywizacji osób bezrobotnych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje według norm mieszczącymi się w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. W jej pracy najistotniejsze jest dobro Klienta. Odwiedzając jej poradnię można skorzystać z konsultacji psychologicznej, psychoterapii, diagnozy psychologicznej. W ofercie poradni znajdziemy dodatkowo szkolenia oraz warsztaty. Warto polecić jej poradnię, albowiem oferowana przez nią pomoc psychologiczna daje pożądane efekty. Powinno się także nadmienić, że Agata Poręba wciąż rozszerza swą wiedzę w zakresie psychologii w ramach studiów doktoranckich.

Szczegóły strony agataporeba.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę agataporeba.pl:

Agata Poręba - Psychoterapeuta Lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: